İstanbul Maltepe Eşya Depolama 

İstanbul Maltepe Bölgesinde Eşya Depolama Hizmeti Vermekteyiz .Türkiyenin Her Yerine Eşya Depoluyoruz. Depolama süresinin uzun olduğu yerlere depo denirken, süre kısaldıkça bu yerlere Dağıtım Merkezi (DC), daha da kısaldıkça aktarma merkezi denir. HANKOÇ Depolama .

Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında Depolamacılığın Kolay Yolu…Hankoç eşya depolama

HANKOÇ ev eşyası depolama‘da önce güven ;

Hankoç ev eşyası depolama 1990 Nakliye 2000’de Eşya Depolama alanında Hizmete Başlamıştır.Ofis eşyası depolama, koli depolama v.b depolama hizmetlerinde kusursuz ve profesyonel bir depolamacılığın tek adresi olmuştur.İstanbul Hankoç depolama dürüst – ekonomik- kaskolu bir sistem ile eşyalarını evinizden alıp sizler için belirlenen depolama alanlarında muhafaza ediliyor.Eşyalarınızı:Sel, çalınma, yangın ve her türlü afet için sigortalanır ve depoda yerini alır.

Evinizde ya da iş yerinizde, saklamak içni yeterli alanınız olmayan ancak atmak istemediğiniz önemli eşyalarınız için en ideal çözüm eşya depolama hizmetidir. Ofis eşyası, ev eşyası depolama koli depolama gibi hizmetleri kapsayan bu konuda, 1990 yılından beri hizmet veren Hankoç Depolama, ekonomik bütçeler ile dürüst ve üst düzey kalitede, güvenilir depolama sunuyor. Eşyalarınızı olası tüm afetlere karşı sigortalayan ve yüksek güvenlik önlemlerine sahip depoları kullanan şirketimiz, depo ihtiyacınız için en iyisini sunuyor.

HANKOÇ Eşya Depolama

Eşyalarımızı nasıl depoya gönderebilirim?

Eşya Depolama ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken ilk olarak iSTANBUL HANKOÇ  Eşya Depolama’ya talep göndermek. Bunun ardından, depolama eksperi depolanacak eşyaları incelemektedir. Ön keşfin ardından, eşyalarınızı İstanbul’daki farklı lokasyonlardan uygun olanına depolama için göndermekteyiz.  Ataşehir, Maltepe ve Tuzla’da bulunan depo merkezleri, İstanbul Anadolu yakası ve İstanbul Avrupa yakası depo hizmeti konusunda tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek konuma sahiptir. Eşya depolama konusunda gönderdiğiniz talebin ardından, bulunduğunuz konuma göre size en uygun depo merkezi belirlenmekte ve size gerekli dönüş yapılmaktadır.