Letgo’da Evden Eve Nakliye 

 

İstanbul Parça Eşya Taşıma 

Parça Eşya Taşıma Avantajları Nelerdir?

Bir taşınma deneyimi yaşamamış olanların merak ettiği husus bu alanda doğru bir firmayı nasıl bulmanız gerektiğidir. Taşınma insanın sık karşılaşmadığı bir konu olduğundan dolayı herkesin panik olması normal bir durumdur. Önemli olan konu bu sürecin nasıl profesyonelce idare edilmesi gerektiğinin bilinmesidir. Eşya taşıma işlemi dikkat gerektiren bir süreçken aynı zamanda parça eşya taşıma nakliyat sektörü içerisinde yer alan önemli bir konudur.

Parça eşya taşıma sırasında dikkat edilmesi gereken önemli konu firmanın daha önce bu işi yapıp yapmadığı konusundadır. Çünkü nakliyeci denildiği zaman bu alanda kapsam içerisine giriyor olsa da her firmanın bu hizmeti vermediğini biliyoruz. Çünkü parça eşya taşıma işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken farklı konular vardır. Parsiyel taşımacılık olarak tanımlanan bu sistem içerisinde öncelikli olarak kaç adet eşyanızı teslim edeceğinizin belirlenmesi gerekiyor. Çünkü parça eşyalarınız bir adette olabilir birden fazla da olabilir. Ancak eşyanın büyüklüğü ne olursa olsun mutlaka işinin ehli ve güvenilir olan firmaları tercih etmek gerekir. Surece başlamadan önce güvenebileceğiniz firmayı bulduktan sonra nasıl bir hizmet almak istediğinizi detaylıca anlatınız. Parça eşya taşımada taşınacak olan eşyanın sayısı belli olduğundan dolayı yüz yüze görüşmeden de surecin kontrolü sağlanabilir.

Parça Eşya Taşıma

Firma müşteri hizmetlerimizle görüştüğünüz de ilk olarak eşyanızın ne olduğunu belirtmeniz yeteli olacaktır. Taşıma farklı bir şehre yapılacaksa bu durumda size aracımızın hangi gün müsait olduğunu belirtilecek ve okeylemeniz halinde gün ve saatin belirlenmesi sağlanılarak taşıma için gerekli hizmet kararı alınacaktır. Biz yıllarını bu işe vermiş olan bir firmayız ve bunun içinde ne yapmamız gerektiğini biliriz. Eşyanızı teslim almak için geldiğimizde bulundukları yerde paketlenilerek taşıma sırasında zarar görmesinin önüne geçilmiş olacaktır. Biz eşyanızı ne zaman alacağımızı belirtirken ne zaman teslim edeceğimizi de belirtiriz bunun için gidilen şehirde eşyayı karşılayacak olan birisinin olması yeterli olacaktır.

Parça eşya taşıma hizmetinin en önemli avantajı bu işi kendi başınıza yapamayacağınız içindir. Kendi başınıza yapmaya çalıştığınız zaman ister istemez eşyanızı taşıyacak araç bulmaktan tutunda araca taşınma surecine kadar her konuda zorlanacaksınız.

İstanbul evden eve nakliyat HANKOÇ nakliyat olarak ev ofis villa taşımacılığı yapmaktayız, ikinci el satış uygulaması olan letgo ile aldığınız ürünleri normal faliyetler içinde aynı şekillerde ev ofis villa taşıma gibi letgo eşya ürünlerinide taşımaktayız. Letgo uygulaması aradığınız ürünleri kolayca bulmanızda yardımcı olmaktadır, istediğiniz ürünleri elektrikli aletler mobilyalar beyaz eşyalar araç vb. bütün ürünler mevcut olmaktadır, HANKOÇ nakliyat olarak istanbul şehir içinde letgo ile aldığınız ürünleri, koltuk masa mobilya beyaz eşya vs. bu eşyaların anlaşmış olduğunuz adreslerden istemiş olduğunuz adreslere nakliye görevini yapıyoruz; gerekli işçilikler olabilir, örneğin mobilyaların sökülmesi kurumları avize gibi eşyaların sökülüp takılması ve taşıma esnasında eşyaların ambalajlanması gibi aynı evden eve nakliyat hizmetinde olduğu gibi letgo yada diğer uygulamalardan aldığınız ürünleri gerekli işçilikleri sağlayıp nakliye görevini yapıyoruz.

LETGO’DA EŞYA TAŞIMA EVDEN EVE NAKLİYAT