Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Şirketleri  

Kamu Personeline İndirim, firmamız Asker, Polis, öğretmen  ve Sağlıkçılarımız’a , Memur kesimlerine indirimli kaliteli garantili sigortalı bir taşıma hizmeti sunmakta.

İstanbul Asansörlü HANKOÇ evden eve nakliyat Firmamiz başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin 81 İline en iyi nakliyat firması olma özelliğiyle ”HANKOÇ Evden eve nakliyat … TÜRKİYENİN HER YERİNE İNDİRİMLİ TAŞIMA Şehiriçi Şehirler Arası Nakliyat, Profesyonel Nakliye Hizmeti”

Türkiye’nin genelin’de şehiriçi şehirlerarası hizmeti vermekteyiz. Bizi Arayın Size Fiyat Konusunda Yardımcı oluruz nakliye konusunda.Fiyatlarımız Genelde uygundur.

Bu Aralar Böle Çok Sorunlarla Sık Sık Karşılaşıyoruz Ev Taşıma Yasaklandı mı ?
2020 Yıllı ile beraber birçok ülkede çabucak yayılan Covid-19 virüsü Türkiye’de görüldü ve çok çabucak yayılmaya başladı. Merkezi hükümet ve devlet yetkilileri salgınla mücadele kapsamında çeşitli önlemler aldı. Bu önlem içerisinde eğitime ara verme, soka çıkma yasakları, ticari kısıtlanması ve birlikteinde birçok faaliyet süresiz olarak askıya alınması bulunmaktadır. Taşınma hizmetine ihtiyaç duyan yurttaşların merak ettiği sorulardan biri ise ev taşımak yasak mı? Genel sokağa çıkma yasağı kararı sonrası yaşamsal ihtiyaçlarını karşılamak, sağlık ya da acil durumlarda vatandaşlar sokağa çıkma yasağını delebilir ancak bunun dışında sokakta belirleme edilen bütün vatandalar kişi başı 3 bin 300 Türk lirası para cezası kesilecektir.

Şehirler arası nakliyat ya da şehir içi ve depolama ve parça eşya taşıma olsun şu anda lojistik ya da nakliye için bir yasak yok. Ev eşyalarını taşıma hizmetine ihtiyacınız varsa, rahatça ev eşyalarını bir nakliye firması ile taşıyabilirsiniz. Sadece salgın yüzünden bazı tedbirler almalısınız;

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Taşınma günü nakliye personelinin maske ve eldiven kullanmasını isteyin ve belli Aralıklarında bu maske ile eldivenleri değiştirmesini isteyin.
Taşıma prosedürünü yapacak aracın hijyenik olup olmamasına dikkat edin.

Paketleme prosedürü için kullanılacak ambalaj malzemelerin tek kullanımlık yeni alınmış olmasını talep edin.
Hijyen ve salgın nedeninden kaynaklı aşağı yukarı bütün eşyaların palet naylonla kaplanması gereklidir, yapılan bu prosedürler eşyanın herhangi bir şeyle teması kesilmiş olur.
Yukarıda saymış olduğumuz hizmet ve şartlardan bazıları standart taşıma içerisinde bulunmamaktadır. Bu hizmet nakliye firmasından talep edilirken, fiyat teklifine dahil edilecektir.