Tahinci Memurlar Şehirlerarası Nakliye % 30 İndirim Ev Taşıma

Kamu Personeli İstanbul’un  ve ilçelerine tüm turkiyeye 7/24 hizmet vermekteyiz asker polis memura %30 indirimli fiyatlarımızla hizmet vermekteyiz tercih sizden hizmet bizden.

HANKOÇ Evden Eve Nakliyat  firmamız, devlet memurlarına, sağlık çalışanlarına ve öğretmenlere özel fiyat indirimleri gerçekleştirmektedir. Kamu personeli taşıma hizmeleri,  normal taşımacılık hizmetlerine oranla yüzde 25 ucuz olan rakamlar ile verilmektedir. Ayrıca paketleme, montaj, kurulum gibi hizmetler uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. İSTANBUL evden eve nakliyat firmamız, parça yük taşıma, ofis taşıma, bekar evi taşıma gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine eksper ekibi yönlendirmektedir. Kamu personeli taşıma hizmetleri sadece kapalı kasa araçlar ile verilmektedir.

Özellikle de eşyalarıın paketlenmesi, montajı ve diğer işcilik hizmetleri için ekstra bir  ödeme talep edilmemektedir. HANKOÇ evden eve nakliyat ekipleri eşya sahiplerinden gelen özel talepleri de anlık olarak değerlendirmektedir.

TAHİNCİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT 

Tahinciler 

Memurlar evden eve nakliye