HANKOÇ Evden Eve Nakliyat Profesyonel Nakliye Hizmeti  

HANKOÇ Profesyonel Nakliye Hizmeti Ucuz evden eve nakliyat’ta İyi düşünün, iyi taşının, Evden eve, şehiriçi ve şehirlerarası profesyonel  Kurumal taşımacılık hizmeti vermekteyiz . Evvela sorumluluk taşıyoruz. Düşünüp taşınmayın; siz düşünün biz taşırız.7/24 Nakliye Hizmeti.

Kurumsal Hankoç Nakliyat 1990’dan beri Evden Eve Nakliyat hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön plana alan bir Taşımacılık şirketidir. Firmamız evden eve nakliyat ve ev eşyası depolama konusunda uzman elemanlar ve geniş araç filosuyla siz değerli müşterilere Kaliteli, Sigortalı ve Uygun bir hizmet vermektedir.🏠

SİZLERE VERECEĞİMİZ HİZMETİ KISACA ÖZETLERSEK 3 AŞAMADAN OLUŞMAKTA

🎁 PAKETLEME: Eşyalarınız Taşıma öncesi profesyonel ekibimiz tarafından A dan Z ye bütün eşyalarınız graft ve köpük sistemi hava kauçuklu (pat pat) ile paketlenmektedir.

🚛.TAŞIMA: Uzman ekibimiz tarafından bütün Eşyalarınız sarıldıktan sonra düzgün şekilde araç içine yerleştirir ve ikinci adrese geçmek için harekata geçilir.

🛋. YERLEŞTİRME: Taşınmanın hiç bir zorluğu sizlere yansıtmadan profesyonel ekibimiz tarafından birinci adresinizden aldıkları eşyalarınız yeni evinize istediğiniz planda yerleştirilir taşınmamış gibi rahatça her şeyi yerli yerinde bula bilir ve korkunuzu keyfe çevire bilirsiniz.

MİSYONUMUZ: Evden eve nakliyat hizmeti verirken emeğiniz ve alın teriniz olan eşyalarınıza gereken özeni ve titizliği göstermeyi borç biliyoruz.

VİZYONUMUZ: Evden Evde Nakliyat ve bu başlık altında toplanan bütün kurum ve kuruluşlara öncülük etmek ve bu zor işi gün geçtikçe kolaylaştırmak.

#Uygunevdenevenakliyat #uygunakliyefirması #uygunaevdenevenakliye